Nasza lista wyjazdów na koncerty w Polsce;  i zagranicą. Wybierz  wyjazd na koncert  który Cię interesuje..
kartka kalendarza

koncert  Iron Maiden Warszawa

11 czerwiec 2021
PL,
Warszawa, 

Stadion Narodowy

Żywiołowo reagująca publiczność krzycząca coraz głośniej MAIDEN, MAIDEN, MAIDEN i pierwsze dźwięki płynące ze sceny, rozpoczynające koncert Iron Maiden. Robi się nastrojowo i jesteś w klimacie :-)
To są chwile, które pamięta się latmi i zawsze chętnie się do nich wraca. Kto tylko chętny może wyruszyć jeszcze na koncert w Pradze, bo i tego wydarzenia nie pomijamy.
Wytypowaliśmy możliwie jak największą liczbę miast w Polsce, z których możemy Cię zabrać, bo któż nie ma ochoty pojechać na Iron Maiden?
Wygląda na to, że 70 tysięcy fanów zamierza zaliczyć koncert Iron Maiden w Warszawie. Bilety na koncert w zasadzie jeszcze są ale to może być chwila i znikną. Stadion Narodowy czeka dzień, w którym wypełni się po brzegi sympatykami brytyjskiej grupy i zmieni się w prawdziwy wulkan energii.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy co prawda na setlistę, ale i bez niej można powiedzieć, że koncert z pewnością będzie wydarzeniem na wysokim poziomie. Mocne rify, dobrze znane kawałki, świetne widowisko to zapewnie przedsmak tego co nas czeka bo Iron Maiden nie zawodzi swoich fanów.
© 2013-2021 by Teamkoncert.pl  | TK Sytem ul.Sołtysika 13, 41-200 Sosnowiec  NIP 6443549260   REGON 383524858