Nasza lista wyjazdów na koncerty w Polsce;  i zagranicą. Wybierz  wyjazd na koncert  który Cię interesuje..

TeamKONCERT - mini poradnik (faq)


Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania, na które przyszło nam odpowiadać. Pogrupowaliśmy je tematycznie aby ułatwić Ci życie. Miło nam będzie jeśli przeczytasz odpowiedzi nim zadzwonisz, a jeśli chcesz pogadać śmiało dzwoń :-)

Przed wyjazdem
Czy kupię u was bilet na koncert?
Rynek biletów zrobił się "ciężki" dlatego nie handlujemy biletami na polskie koncerty. Pomóc możemy jedynie na koncerty odbywające się w Czechach gdyż tam na ogół nie ma większego problemu z zdobyciem biletu.
Osoby niepełnoletnie i niepełnosprawne
Przewozimy tylko osoby pełnoletnie, które mają ukończone 18 lat. Osoba nieletnia może jechać pod opieką osoby pełnoletniej, która weźmie za nią odpowiedziałność. W przypadku osób niepełnosprawnych transport takie jest możliwy o ile osoba taka może podróżować komunikacją publiczną bez większych ograniczeń.
Czy są ulgi dla uczniów i studentów?
Wszystkich traktujemy równo. U nas nie obowiązują ulgi ustawowe aczkolwiek petycje do stosownego ministerstwa mile widziane ;-) Możesz natomiast wykupuić bilet jak najwcześniej co jest gwarantem bardzo dobrej ceny, z której praktycznie nie sposób zejść niżej
Dostanę rabat dla kilku osób?
W zasadzie możemy dać grupowy rabat o ile do koncertu pozostało poniżej 45dni. Cena nie będzie jednak tak atrakcyjna jak startowa oferta :) Zatem lepiej skorzystać z naszej oferty na samym początku bo z tym wiążą się o wiele lepsze bonusy i są bardziej długotrwałe przy cyklicznych przejazdach.
Jak zdobyć kody rabatowe?
Te najbardziej cenne najprościej zdobyć z newslettera. Pozostałe rozrzucamy gdzieś po sieci lub wrzucamy na swoją stronę. Trzeba być czujnym bo rabaty są różne. Działają jednorazowo, terminowo i bezterminowo. Niektóre nawet przy odrobinie chęci pozwalają na bezpłatne przejazdy :-)
Macie super ceny ale dlaczego wasze ceny rosną?
Nasza polityka jest bardzo prosta. Wcześnie kupujesz dużo zyskujesz. W sumie nie ma w niej nic niezwykłego. Bardzo wielu przewoźników stosuje ją na regularnych połączeniach. My postanowiliśmy zastosować ją przy przejazdach na koncerty. Jest to oferta dla osób zdecydowanych, którzy nie chcą czekać. W praktyce dojechać przecież trzeba, a jeśli można na tym jeszcze zyskać to czekanie jest tylko stratą pieniędzy.
Czy mogę zarezerwować przejazd a zapłacić później?
Standardwo termin płatności ustawiony jest na 7 dni i w tym terminie oczekujemy wpłaty. Jeśli liczysz, że dokonasz rezerwacji a zapłacisz kilka dni przed koncertem to wiedz, że to tak nie działa :) Rezerwacja oraz płatność jest gwarantem wykupienia miejsca w autokarze. Biletu na kocert też trzeba opłacić z góry :)
Czy muszę brać ze sobą dokument tożsamości?
W zasadzie lepiej go mieć. Zdarzają się przypadki, że ktoś wbija się do autokaru nie mając w ogóle wykupionego przejazdu. Wówczas rozpoczynamy kontrolę każdej osoby, do momentu wychwycenia "niezgodności". W przypadku zagranicznych imprez. Pomimo, że są to wyjazdy do krajów UE powinieneś posiadać przy sobie paszport bądź dowód jako dokumenty uprawniające do przekroczenia granicy.
Jaka jest cena za przejazd w jedną stronę?
Koszt przejazdu w jedną stronę to 80% podanej ceny podstawowej, niezależnie od kierunku jazdy
O której i skąd jest wyjazd na koncert?
Dla początkowych miast miejscem wyjazdu są okolice dworców autobusowych/kolejowych. Miasta pośrednie warunkujemy tym na ile jego "zakorkowanie" wpłynie na czas przejazdu. Alternatywą są dogodne miejsca, do których łatwo dojechać np.komunikacją publiczną. Na ogół są to stacje benzynowe po trasie. W "rozkładzie jazdy" podajemy planowane godziny wyjazdu z miasta głównego oraz miast miast pośrednich. Miejsce wyjazdu ujawniamy na 5 dni koncertem. Prosimy przybycie 10 minut przed odjazdem. Raczej nie czekamy na spóźnialskich. W każdym mieście mamy wytypowane po kilka miejsc wyjazdowych.
Czy zabierzecie mnie po drodze z ...?
Miasta wyjazdowe są podane i prosimy o korzystanie z nich. Bardzo rzadko zdarza się, że odstępujemy od tej reguły. Wydłuża to czas przejazdu i w koncekwencji dojazdu na miejsce. Nie jest to komfortowe rozwiązanie dla osób wsiadająych na samym początku. Dlatego też podane są miasta wyjazdu by nie traktować autokaru jak taksówki. Zdarzyło się, że szukaliśmy się z kimś bardzo długo bo nie potrafili opisać miejsca, w którym się znajdują - cały autokar kombinował gdzie mogą być :)
Jak rozpoznam swój autokar, w którym jestem autokarze?
Każdy autokar oznaczony jest tablicą wyjazdową z naszym logo oraz nazwą miasta. W przypadku kiedy wyjeżdża kilka autokarów z danego kierunku są one oznaczone kolejnymi literami alfabetu A,B,C itd. Oznaczenie to jest zgodne z pierwszą literą przy numerze wyjazdowym na twoim bilecie, który znajduje się przed twoim imieniem i nazwiskiem. Przykładowe oznacznie dla Warszawy: [WAW_E032].Jan Kowalski - oznacza Jana Kowalskiego, w piątym autokarze (E) na 34 miejsu listy wyjazdowej.
W jaki sposób będziemy wpuszczani do autokaru?
Nie planujemy sprawdzać biletów przejazdu. Obowiązuje zasada wzajemnego zaufania. W każdym autokarze powinna znajdować się lista osób na wyjazd. Wchodząc do autokaru podpisujesz się przy swoim imieniu i nazwisku. Numer na liście wyjazdowej jest zgodny z numerem biletu. To wszystko. Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji osób w przypadku niezgodności w liczbie osób.
Czy miejsca w autokarze są numerowane?
Nie. Możesz zająć dowolne miejsce w autokarze. Zdarza się czasem, że parę miejsc może być zarezerwowanych dla osób niepełnosprawnych, z chorobą lokomocyjną czy organizatora przejazdu. Wychodzimy jednak z założenia, że dojdziemy do porozumienia w tak prostej kwestii :)
Czy dojedziemy na czas, o której dojedziemy?
Nie mamy bezpośredniego wpływu na sytuację na drodze (korki, wypadki, kontrole policji, ITD) dlatego podajemy orientacyjne godziny przyjazdu, w których autokary powinny bez większego problemu dojechać na miejsce pomiędzy godziną 13 a 15
Jaki jest plan przejazdu?
Przerwy są 15 i 30 minutowe, zaplanowane co 2-2.5h. O długości przerwy decyduje kierowca.
Wyjazdy z innych miast, których nie ma na liście
W zasadzie siatka połączeń jest na tyle szeroka, że trudno będzie dorzucić nam inne miasta. Znając życie byłby pełen koncert życzeń z przeróżnych miejscowości, a to w praktyce dąży do rozdrobnienia, które się nie sprawdzi. Dlatego miasta wojewódzkie + kilka miast po drodze są pewnym i sprawdzonym sposobem.
Kiedy otrzymam dokumenty wyjazdowe
Na 5 dni przed wyjazdem otrzymasz pełny pakiet wyjazdowy nt miejsca i godziny wyjazdu oraz ewentualnych zmian. Po wysłaniu dokumentów otrzymasz SMS z informacją o tym byś sprawdził swoją pocztę.
Czy potwierdzenie wpłaty i aktywna rezerwacja oznacza że jadę na 100%?
W zasadzie tak. Gdyby miało się coś zmienić na pewno zostaniesz o tym powiadomniony i będzie to korzystne rozwiązanie problemu.
Nie mam drukarki, nie wydrukuje e-biletu czy pojadę?
Tak, e-bilet nie jest obowiązkowy, zawiera jedynie dodatkowe informacje, które mogą się przydać. Zzdarzyła nam się sytuacja, w której jedna z osób zgubiła wszystkie dokumenty łącznie z biletem na koncert. Ktoś je odnalazł i zadzwonił do nas bo na e-bilecie był nasz numer kontaktowy. Nieszczęśnik był bardzo zdziwiony naszym pytaniem czy ma bilet na koncert i dokumenty. Kiedy uświadomił sobie fakt, że nie ma nic nie wpadł o mało w panikę.
Nie zdążyłem na autokar czy mogę jechać z powrotem?
Tak, o ile masz wykupiony przejazd w obie strony.
Chcę wyjechać z miasta X a wrócić do Y. Czy to możliwe?
Taka przesiadka jest możliwa. Proszę dokonać rezerwacji przynajmniej z miasta, z którego wyjeżdzasz i w odpowiedzi zwrotnej podać miasto powrotu. Cena za taki przejazd będzie ustalana indywidualnie. Najważniejsza sprawa dotyczy samej przesiadki - dokonujesz jej po dojechaniu na miejsce tak byś wiedział, którym autokarem będziesz wracał.
O której kończy się koncert?
To pytanie do organizatora. Na ogół jednak przed 23:00 możemy mówić, że jest już po koncercie.
Czy jest mozliwość, że odwołacie przejazd?
Nie będziemy obiecywać cudów mówiąc, że nie odwołamy przejazdu. Prawda jest taka, że zawsze jest to możliwe. Wszystko tak naprawdę zależy od osób wyjeżdżających. Mnóstwo osób pyta, dokonuje rezerwacji, po czym część nie płaci. Nasze oferty są dla osób zdecydowanych. Są osoby, które nagminnie rezerwują przejazdy - jak mija termin płatności dokonują kolejnych rezerwacji. To naprawdę widać i za którymś razem, możemy zablokować taką osobę całkowicie. Chcesz jechać? Dokonaj rezerwacji, zapłać. Reszta jest na naszej głowie aby zrobić tak by przejazdu nie odwołać.
Ile jest już zapisanych osób, ile jedzie z mojego miasta?
Nie udzielamy takiej informacji - to jest po prostu zmienne w zasadzie do ostatniego dnia. Dopiero po ostatecznym zamknięciu list będzie wiadomo co i jak.
Czy jest komplet w autokarze z kierunku...?
Zdarzają się osoby, które co kilka dni usiłują wyciągnąć informację ile jeszcze pozostało miejsc bo są chętne ale nie przekonane. Komplet to pojęcie bardzo ogólne. Trzeba liczyć się z sytuacją, w której lista na dany kierunek zostanie zamknięta i żadne modły po prostu nie pomogą żeby znaleźć jeszcze jedno czy dwa miejsca. Dlatego też prosimy o szybkie i konkretne działanie gdyż to zapewnia spokój dla Twojej rezerwacji.
Czy jedzie z nami osoba [imię nazwisko]?
Nie wolno nam udzielać takich informacji. Po prostu sam jej zapytaj :)
Nie mogę jechać, dostanę zwrot?
Stawki zwrotu to procent (%) wpłaconej kwoty. Uzależnione są one od czasu jaki pozostał do imprezy:
powyżej 30 dni - zwrot 100%,
od 21 do 30 dni - zwrot 50%,
od 14 do 20 dni - zwrot 25%
poniżej 14 dni - 0%
Zwrot następuje w terminie 3 dni roboczych na konto, z którego zaksięgowano środki.
Wyjątek :) Jeśli Twój zwrot jest poniżej 100% polecamy z nim poczekać do koncertu. Jeśli znajdziemy na Twoje miejsce osobę to zwrot będzie na poziomie 100%. Ty decydujesz która opcja jest dla Ciebie bardziej korzystniejsza.
Nie mogę jechać, zmiana osoby do wyjazdu
Wystarczy Wysłać maila z danymi, które wymagane są w formularzu podczas wyjazdu na koncert. W tamacie maila proszę wpisać zamiana osób. Każda z osób otrzyma potwierdzenie o dokonanej zmianie.
Chcę jechać razem ze swoimi znajomymi w jednym autokarze. Jak tego dokonać?
W ostateczności wysłać maila z listą osób, które mają jechać razem. W temacie maila proszę wpisać znajomi - wspólny wyjazd. W praktyce najlepiej będzie jeśli wszystkie osoby zarejestrujesz pod jednym adresem e-mail lub dokonasz wpłaty na jedno konto za wszystkie osoby.
Dostałem informację na temat wyjazdu czy mogę dopisać znajomych?
I tak i nie. Tak - dlatego, że liczba miejsc jest praktycznie nieograniczona. Nie - ponieważ nie załapią się do Twojego autokaru. Raz zapełniony autokar nie jest z gumy i miejsc w nim nie przybędzie. Nowe osoby to nowy autokar. Przetasowania nie robimy gdyż to dezorganizuje to pracę. Zatem chcecie jechać razem to zgłoście się najlepiej wszyscy razem lub przed zamknięciem list wyjazdowych bo jak pójdzie już mail to na ogół jest musztarda po obiedzie :-)
Mój znajomy chce jechać ale obowiązuje wyższa cena niż moja?
Cena uzależniona jest od czasu w którym dokonywana jest rezerwacja. Im wcześniejsza tym cena bardziej atrakcyjna.
O której kończy się koncert?
To pytanie do organizatora. Na ogół jednak przed 23:00 możemy mówić, że jest już po koncercie.
Czy mogę odsprzedać komuś przejazd w droższej cenie?
Możesz. Zgłaszasz nam taką osobę i po sprawie. Wiedz tylko, że cena przejazdu zostatnie wydrukowana na bilecie i może być mniej sympatycznie.
Cena paliw a koszt przejazdu
W każdym "rozkładzie jazdy" podajemy cenę hurtową paliwa EKO Diesel obowiązującą w wybranym dniu w PKN ORLEN. Dlaczego tak robimy? Często wyceny przejazdów dokonywane są z 6-8 miesięcznym wyprzedzeniem i nie wszystko da się przewidzieć. W przypadku drastycznego wzrostu cen - możemy dźwignąć cenę przejazdu. Prawnie mamy taką możliwość. Rynek jest jednak niestabilny (zależność od giełd światowych), a Rząd Polski nie przewidywalny (akcyza) dlatego gramy w otwarte karty. Nikogo nie chcemy tutaj straszyć jakimiś mega dopłatami. Chodzi o pełną przejżystość naszej oferty. U nas jest wszystko jasne od samego początku do końca. Skalkulowane przez nas ceny zawsze zakładają pewne widełki cenowe, które powinny zniwelować różnicę. Jak dotąd nigdy się nie zdarzyło abyśmy pomylili się w swoich obliczeniach. Można powiedzieć, że trafialiśmy bezbłędnie jednak mimo wszystko chcemy mieć wskaźnik do którego można się odwołać.
W dniu wyjazdu
Używki - alkohol, papierosy itd.
Formalnie obowiązuje zakaz spożywania. Nieformalnie nikt nie robi afery. Jedziesz w grupie więc obowiązuje umiar. Pamiętaj tylko o tym, że pod wpływem alkoholu nie obowiązuje Cię ubezpieczenie. Jeśli nadużyjesz napojów wyskokowych to w ostateczności odwiedzisz izbę wytrzeźwień, do której odwiezie Cię wezwany na trasie patrol policji. Wybacz ale porządek musi być. Jeśli lubisz palić to wiedz, że obowiązuje całkowity zakaz palenia w autokarze. Osoby łamiące zasady wysadzamy na miejscu lub stawiamy zarzut spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym. Innych używek też nie pal bo jednak nie każdy to lubi a my będziemy działać stanowczo.
Czy w autokarze jest toaleta?
Tak - w przypadku dużego autokaru. Nie - w przypadku busa. Zalecamy jednak korzystanie z toalet podczas postojów.
Czy w autokarze jest klimatyzacja?
Tak, gdyby jednak nie działała prosimy o informację.
Czy miejsca w autokarze są numerowane?
Nie. Każdy pasażer ma zagwarantowane miejsce siedzące. Nie widzimy potrzeby przydzielania miejsc. Jesteśmy dobrej myśli, że 50 osób w autokarze potrafi dojść między sobą do porozumienia. W ostateczności wszystkich usadzi kierowca. Jeśli masz chorobę lokomocyjną to daj nam znać wcześniej - zadziałamy odpowiednio :)
Czy muszę mieć bilet wyjazdu?
Lepiej go mieć niż nie mieć :) Możemy odtworzyć kto zamawiał bilet ale to niepotrzebne zamieszanie i strata czasu. Poza tym przy obecnej dostępności do internetu szybko go wyłuskasz z swojej poczty.
Plan podróży - postoje po drodze?
Standardowo przyjmuje się postoje co 2h, czas postoju 15 lub 30 min. Prosimy nie zwiększać liczby postojów oraz nie wydłużać ich czasowo powód jest prosty. Im więcej postojów, im są one dłuższe tym później dojedziesz na miejsce. Swego czasu była taka ekipa ludzi, którzy co chwila domagali się postojów jadąc do Czech. Rezultat? Zamiast wyjechać koło północy wyjechali ok.2:30 Czas pracy kierowców nie jest z gumy - 9 godzin muszą odczekać.
Czy w czasie jazdy będzie puszczana jakaś muzyka, koncerty na DVD?
To najlepszy dowód na to, że Polska to kraj absurdów. Niestety nie możemy tego zrobić, na przeszkodzie stoją licencje do odtwarzania utworów w autokarach, których jeszcze kilka lat temu nie było w ogóle. Czy coś się poprawiło to już trudno ujać gdyż moża ten przepis ominąć. Prywatnie dany uczestnik przejazdu może odtworzyć płytę audio czy koncert.
Miejsce parkowania autokaru na miejscu.
Chciało by się powiedzieć jak najbliżej jednak zależy to od obiektu na którym odbywa się koncert. Nie zawsze można zaparkować pod obiektem. Staramy się parkować w miejscu dogodnym by ewentualny spacerek na/z obiektu wynosił od 10 do 20 minut piechotą oraz aby łatwo było Was zebrać po koncercie.
Czy po dojechaniu na miejsce autokar będzie otwarty?
Nie. Kierowcy będą przebywać w autokarze ok.15-20min tak by pasażerowie mogli spokojnie zabrać co chcą i opuścić go. Później po prostu zamykają autokar na 4 spusty i wypoczywają. Czeka ich droga powrotna nocą i wypoczynek jest tutaj kluczową sprawą ze względu bezpieczeństwa.
Czy można zostawić rzeczy w autokarze na czas koncertu?
Można o ile nie będą Ci potrzebne. Autokar jest zamykany i nie ma do niego dostępu. Zatem zastanów się co może się przydać w tym czasie. Rzeczy wartościowe zabierz ze soba!
Czy dostanę telefon do kierowcy?
Nie. Powód jest prosty i oczywisty. Kierowca ma wypocząć. Na bilecie wyjazdowym masz numer kontaktowy do osoby i tylko z nią możesz się kontaktować.
Mam jeszcze czas nim otworzą bramy, co robić?
Wszystko na co masz tylko ochotę ;-) Tak poważnie to Twój czas nie mamy na niego wpływu.
Czy będzie można wejść do aukokaru i poczekać na otwarcie bram?
Autokar po dojechaniu na miejsce będzie otwarty przez 15-20 min, później kierowcy zamykają autokary.
Wyjazd za granicę
Nie zapomnij dowodu osobistego lub paszportu, bo tylko te dokumenty formalnie upoważniają do przekroczenia granicy pomimo braku granic w UE.
Czy mozna wnieść aparat, plecak na koncert?
Jest to pytanie do organizatora koncertu. Z aparatami jest tak, że jeśli mówimy o jakiś kompaktowym aparacie, który nie wygląda na profesjonalny to raczj nie będzie problemu z jego wniesieniem.
Czy wracamy tym samym autokarem co przejechaliśmy?
Tak, jeśli jedziesz w obie strony w to samo miejsce.
Powrót
Czy powrót jest tego samego dnia, zaraz po koncercie?
Tak. Nie przewidujemy żadnych noclegów czy afterparty. Krótko mówiąc pakujemy się i jedziemy.
Kiedy i gdzie zbieramy się po koncercie?
Na dotarcie do autokaru masz 60 minut. Teoretycznie mało czasu, w praktyce aż za dużo.
Z jakiego miejsca jest powrót po koncercie?
Z tego samego miejsca, w którym zaparkował autokar. Gdyby miała zaistnieć zmiana (konieczność zmiany parkowania autokaru) otrzymasz SMS wraz z stosowną informacją.
Czy autokar będzie czekać na wszystkich uczestnikow po koncercie?
Nie. Podany jest czas do zebrania się przy autokarach i jest on wiążący. Wynosi 60 minut i naprawdę w tym czasie można spokojnie dotrzeć do autokaru. Jeśli będziemy czekać na aż pojawi się ostatni uczestnik przejazdu to zapewne będziemy czekać do rana.
Nie wracam z wami z powrotem, spoktałem znajomych...
W dobrym tonie będzie jeśli nas o tym powiadomisz. Wystarczy wysłać SMS z miastem przejazdu i numerem wyjazdowym i treścią nie wracam. Przykład: nie wracam Warszawa B048
Spotkałem znajomych czy możemy wszyscy razem wrócić autokarem?
O ile są wolne miejsca to tak. Na ogół jednak nie ma ich zbyt wiele. Cena przejazdu za powrót to 70% stawki wyjściowej w dwie strony - płatne BLIKiem lub kartą. Dlatego jeśli wiesz, że wybierają się na imprezę namów ich do wspólnego wyjazdu autokarem. To wygoda, którą docenia się przede wszystkim w drodze powrotnej kiedy to nie trzeba się martwić kto siądzie za kółkiem.
Opuściłem miejsce imprezy wcześniej co mam robić?
To Twój czas i nie wnikamy co robisz. Kluczowa dla nas jest Twoja obecność przy autokarze godzinę po zakończeniu kiedy to pakujemy się w drogę powrotną. Liczymy na to, że się nie zgubisz przez ten czas:)
O której godzinie dojedziemy do domu?
W zasadzie nocy powrót jest zawsze szybszy. Należy jednak założyć, że czas powrotu jest taki sam jak czasu dojazdu. Jeśli zatem twój autokar jechał 4h na miejsce docelowe to załóż, że tyle samo powinien zająć powrót. Sytuacji na drodze nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Zapomniane przedmioty w autokarze (telefon, słuchawki, bluza itp)
Autokary po dojechaniu na bazę są sprzątane i wszystkie znalezione przedmioty trafiają do nas. Dokładny opis pomoże odzyskać przedmiot. Wysyłka przedmiotu na koszt odbiorcy lub po opłaceniu przesyłki.
Czy dostanę rabat na następny przejazd?
Trudno dać rabat po jednym przejeździe - cenimy sobie długofalową współpracę. Z pewnością możesz liczyć na niespodzianki. Ich pula jest jednak ograniczona i skorzystają z niej najbardziej zdecydowani i zdeterminowanie. Procedury przyznawania bonsów są objęte klauzulą "tajne/poufne". Ci którzy z nami stale pojeżdżą powinni być bardzo zadowoleni ale póki co zapomnij o takich niespodziankach i zjedz marchewkę :)
HYDE PARK
W jakich godzinach pracujecie?
Od poniedziału do piątku z wyjątkiem dni świątecznych od 7:00 do 19:00 jesteśmy uchwytni :)
Dlaczego nie macie koncertu [...] na liście?
Nie na wszystkie koncerty jeździmy. Jeśli jest to koncert na małym obiekcie to z natury rzeczy nie podejmujemy się takiego wyzwania. Nie mniej jednak możemy stworzyć nieoficjalną podstronę i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dlaczego nie ma pakietów przejazd + bilet na koncert?
Odpowiedź jest prosta. Dlatego, że trudno zdobyć bilety na koncerty w Polsce. Poza tym skupiamy się na przejazdach
Ubezpieczenie
Wszyscy uczestnicy koncertu są objęci ubezpieczeniem podczas przejazdu autokarem. Proszę pamietać o jednym. Ubezpieczenie nie obowiązuje pod wpływem alkoholu/środków odurzających.
Odkupicie ode mnie bilet na koncert?
Nie da rady, skorzystaj z grup na facebooku czy serwisów internetowych np. alebilet.pl
Co myślicie o "konikach"?
Zjawisko jest powszechne czy ktoś tego chce czy nie. Można ich lubić bądź nie, ale nie można zaprzeczyć, że "konik" odpowiada na zapotrzebowanie rynku. Najprostszą i najpewniejszą medotą ominięcia konika jest zakup biletu w pierwszych dniach sprzedaży. Prościej się nie da. Jeśli jednak "prześpisz" fakt dostępności biletów to licz się z zakupami ponad normę (dodatkowe 50-100zł) czy ponad zdrowy rozsądek (wielokrotność ceny). Im mniejszy obiekt, im ciekawszy koncert tym konik bardziej operatywny. Działają tutaj prawa popytu i sprzedaży. Wiemy jak wiele nie jeden fan może dokonać by być na koncercie, o którym marzy czy czeka na niego od lat. Dlatego rozumiemy sytuację i akceptujemy to zjawisko gdyż często dla wielu jest to ostatnia deska ratunku.
© 2013-2021 by Teamkoncert.pl  | TK Sytem ul.Sołtysika 13, 41-200 Sosnowiec  NIP 6443549260   REGON 383524858