Wyjazd na koncert Rammstein

Stadion Narodowy

Rammstein

WARSZAWA ‣ 2020/07/17

Z pewnością każdy ma jakiś utwór który kojarzy z Rammstein. Lata temu usłyszeliśmy Du Hast i tak to się zaczęło :) Grupa ma na koncie mnóstwo fantastycznych kawałków i trudno na pewno wybrać ten jeden jedyny. Każdy z pewnością ma kilka takich kawałków, do których zawsze chętnie wróci. I z pewnością każdy z nich nieodzownie kojarzony jest z Rammstein. Wszystkie dotąd wydane płyty gwarantowały dobrą jakość i świetne brzmienie i ponosiły adrenalinę tuż po rozpoczęciu ulubionego kawałka.

Ubiegłoroczny koncert Rammstein w Chorzowie rozbudził w nas jedynie apetyt. Szykuje się gorące lato. Koncert Rammstein to z pewnością jeden z ważniejszych koncertów w 2020 roku. Fani mocnych brzmień z pewnością wiedzą, że Rammstein jest dla nich pozycją obowiązkową. Wiemy, że setlista będzie ciekawa, ale nie wiemy tego czym nas zaskoczy Rammstein w Warszawie.

Jeśli wybierasz się do Warszawy i zastanawiasz się jak dojechać na koncert Rammstein Warszawa to wiedz, że oferujemy dojazd do Warszawy. Jeśli nie chcesz przegapić koncertu Rammstein-a skorzystaj z naszej oferty już teraz, gdyż to najtańsza możlwia forma dojazdu grupowego na koncert.

© 2013-2020 by teamkoncert sp. z o.o. | NIP: 1231231212 | REGON 123456785 | 66 - 666 Warszawa ul.Sztańska 66