Nasza lista wyjazdów na koncerty w Polsce;  i zagranicą. Wybierz  wyjazd na koncert  który Cię interesuje..
Marek (Agnostic)/War-Saw
człowiek o dobrym trashmetallowym sercu któremu spłonął dom
Marek (Agnostic)/War-Saw

Poznajcie dziś historię, która dla nas jest niesamowita, a zarazem przykra 😢
Kiedy zaczynaliśmy komercyjne przejazdy na koncerty to pierwszym wyjazdem był tak naprawdę koncert w Berlinie, na którym to grała Metallica - pamiętna data trzech szóstek 06-06-2006.

Marek był pierwszym naszym klientem i to w dosłownym tego słowa znaczeniu - naprawdę pierwszy z pierwszych. Nie sposób go nie pamiętać, bo przyjechał z Warszawy na Śląsk żeby pojechać do Berlina na koncert Mety. Było to dla nas nieco dziwne, ale potwierdziliśmy fakt takiej kombinacji transportu i spotkaliśmy się w dniu koncertu by ruszyć na Berlin.

Po 15 latach od pamiętnego wyjazdu dowiadujemy się, że w lutym ubiegłego roku Markowi spłonął dom i to doszczętnie 😢 To dziwny splot okoliczności bo przypadkowo trafiliśmy na jego zbiórkę na budowę domu. Postanowiliśmy zweryfikować ten fakt i okazało się, że to Marek - po prostu nas zatkało.

Do dziś zbiera fundusze na ten cel. Marka znamy z tej strony, że kiedy była Metallica to był Marek - taka gwarancja sama w sobie 🤘 Marek to pasjonat ciężkiego brzmienia a jednocześnie pasjonat militariów i człowiek o wielkim sercu, bo kiedy mógł wspomagał WOŚP 🥰

Dziś sam potrzebuje pomocy i dlatego udostępniamy linka do zrzutki na odbudowę domu - wierzymy, że się uda i pomożecie bo każda kwota tak prawdę ma znaczenie - dlatego udostępniajcie i pomagajcie 💪 Jednocześnie deklarujemy pomoc 🤝 kiedy tylko ruszy sezon koncertowy - przekażemy część zysku na pomoc Markowi.

Dla nas ta historia to emocje, fajne wspomnienia pomimo upływu lat i przykra historia odkryta przypadkiem. Mimo to są ludzie których naprawdę pamiętamy i dlatego angażujemy się jeśli tylko możemy.

Pamiętaj, że od dziś każdy wyjazd na który z nami się wybierzesz, to także cegiełka dla Marka 🥰
Link do oficjalnej zbiórki: Odbudowa domu w Kosowie gm. Lesznowola

Marek jest także współzałożycielem zespołu War-Saw, zapraszamy na ich kanał na youtube - warto posłuchać 🤘
© 2013-2021 by Teamkoncert.pl  | TK Sytem ul.Sołtysika 13, 41-200 Sosnowiec  NIP 6443549260   REGON 383524858