Nasza lista wyjazdów na koncerty w Polsce;  i zagranicą. Wybierz  wyjazd na koncert  który Cię interesuje..
Mariusz Urbanek - miłośnik 3kółek napędzanych siłą mięsni :)
Mariusz Urbanek

Naszą pasją są koncerty, ale poznajcie człowieka, dla którego rower stał się pasją i sposobem na życie.
Mariusz Urbanek to nasz rówieśnik który urodził się z głębokim porażeniem mózgowym i wydawać by się mogło, że został skazany na wózek inwalidzki do końca życia. Rowerek typu "Babino", trójkołowa maszyna którą otrzymał od cioci w wieku 10 lat, stał się początkiem jego rowerowej przygody.

Z początku pokonywał drobne dystanse wokół domu i najbliższej okolicy wraz z wiekiem jego wycieczki stawały się coraz dłuższe. W tej rowerowej pasji Mariusz stawia sobie różne wyzania, które amitnie realizuje wraz z grupą przyjaciół gotowych wspierać go w rowerowych przygodach.

Rower Wykorzystuje w wielu sytuacjach, począwszy od wielowymiarowej rehabilitacji fizyczno-psychicznej, poprzez aktywność w życiu społecznym, a skończywszy na zdobywaniu górskich szczytów. Można śmiało powiedzieć, że w dużej mierze udało mu się zamienić wózek inwalidzki na rower trójkołowy. Mariusz pokazuje, że mimo swojej niepełnosprawności nie poddaje się i spełnia swoje marzenia

Mariusz, w miarę możliwości, stara się motywować inne osoby niepełnosprawne do aktywnego, pełniejszego życia. Zostało to zauważone przez "Dziennik Zachodni", co zaowocowało nominacją w plebiscycie "Osobowość Roku 2017" w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna". Mariusz zajął pierwsze miejsce w powiecie i tym samym dostał się do etapu wojewódzkiego. Tam uplasował się na ósmej pozycji.

Zawodowo zajmuje się projektowaniem i administracją stron internetowych. Okazyjnie współpracuje z licznymi stowarzyszeniami i fundacjami, uczestnicząc w wielu projektach. Działalność Mariusza dostrzeżona została także przez ludzi z Instytutu Współpracy i Partnerstwa Lokalnego w Katowicach z którymi pracował przez kilkanaście lat.

Obecnie Mariusz pracuje dla Centrum Kreatywnej Edukacji Robokids gdzie wykorzystuje wcześniej nabyte umiejętności. Są to m.in. obróbka grafiki, projektowanie kalendarzy, ulotek, wizytówek, folderów itp. W obecnej firmie Mariusz nabywa wiedzę i umiejętności z zakresu wydruków 3D, co owocuje drukowaniem przyłbic ochronnych COVID-19 także własnego autorstwa.

Jako TeamKONCERT.pl postanowiliśmy wesprzeć Mariusza przekazując symboliczną złotówkę od każdej osoby, która z pojedzie z nami na koncert. Niezależnie od tego czy są to koncerty w Polsce czy zagranicą.

Mariusz wciąż chce się rozwijać. Nadal poszukuje nowych możliwości zawodowych oraz okazji do podwyższania swoich kwalifikacji. Nie bądź obojętny, pomóż Mariuszowi - przekaż swój "jeden procent":
KRS: 0000223366 (koniecznie z dopiskiem: "Rehabilitacja Mariusza")
Darowizna:
Konto Volkswagen Bank: 47 2130 0004 2001 0323 7526 0002
Koniecznie z dopiskiem: "Na cele statutowe - Rehabilitacja Mariusza"
Adresat: Centrum Społecznego Rozwoju 43-190 Mikołów ul. Jana Pawła II 1/2

Jeżeli chcesz skontaktować się z Mariuszem, który tak jak my jest uzależniony od muzyki lub po porostu sprawdzić co się u niego dzieje możesz odwiedzić jego profil Mariusza na facebooku albo rzucić okiem na kanał Mariusza na YouTube
© 2013-2021 by Teamkoncert.pl  | TK Sytem ul.Sołtysika 13, 41-200 Sosnowiec  NIP 6443549260   REGON 383524858