NEWSLETTER

W kilku słowach o tym czego możesz się spodziewać po naszym newsletterze. Wyróżniamy w nim kilka kategorii. Odznacz w formularzu te opcje, które Ci nie pasją gdyż domyślnie cały pakiet jest w standardzie :)

Kategoria: Wyjazdy
WYJAZDY

Za każdym razem kiedy tylko ruszymy z wyjazdem dowiesz się o nich jako jeden z pierwszych. Dostaniesz pełną informację na temat organizowanego przez nas dojazdu na koncert. To także jedno z miejsc w którym otrzymasz kody rabatowe do późniejszego wykorzystania.

Kategoria: Konkursy
KONKURS

Śmiało można powiedzieć, że to dział dla cierpliwych. Samo ogłoszenie konkursu nie oznacza, że dojdziesz do zadania konkursowego :) Chodzi nam w tym wszystkim o dobrą zabawę. Każdy konkurs będzie miał 2 etapy. Pierwszym zawsze będzie odnalezienie treści konkursowej a dopiero potem jej rozwiązanie. Haczyk jest taki, że masz na to wszystko ograniczony czas :)
Lista nagród jest ściśle określona w zależności od wyjazdu. Zasadniczym plusem konkursów jest to, że pula nagród kumuluje się i niewykorzystane nagrody przechodzą do puli następnego konkursu. Jeśli zatem chcesz pełne wskazówki o naszych "marchewkach" wystarczy, że zapiszesz się do newslettera

Kategoria: Reklama
REKLAMA

Dzięki współpracy z naszymi partnerami handlowymi będziemy mogli zaoferować Ci szerszą propozycję związaną z rozrywką i wypoczynekiem. Stawiamy tylko na te dwie kategorie w dziale reklamy bo dobry relaks nie jest zły :) Nie będziemy jednak szaleć i w miesiącu otrzymasz góra 5 takich ofert. Wybierzemy najciekawsze z możliwych. Jedno jest pewne na siłę ich nie wysyłamy.

Kategoria: Hyde Park
HYDE PARK

Jeśli tylko czegoś nie uda nam się upchnąć do pozostałych kategorii to wrzucimy tutaj. W planie mamy zachęcać Cię do opisywania swoich koncertowych wrażeń, my zrobimy to kiedy tylko odkryjemy w sobie talent dziennikarski. Oprócz tego napotkasz pewnie na ankiety oceniające naszą pracę czy też opis jak się nam pracuje.© 2013-2020 by teamkoncert sp. z o.o. | NIP: 1231231212 | REGON 123456785 | 66 - 666 Warszawa ul.Sztańska 66