Nasza lista wyjazdów na koncerty w Polsce;  i zagranicą. Wybierz  wyjazd na koncert  który Cię interesuje..
O NAS

Z połączenia dwóch pasji do logistyki i muzyki w grudniu 2013 roku powstała nieformalna grupa TeamKONCERT.

Z pewnością każdy wie, że zakup biletu na koncert to dopiero początek do tego by dostać się na wymarzony koncert. Najważniejsza kwestia to tzw. logistyka koncertowa czyli jak w miarę sprawnie dojechać i wrócić. Na ogół jest tak, że trzeba wyznaczyć kierowcę, by reszta mogła dobrze bawić się i spać w drodze powrotnej :)

Systematycznie od 2005 roku jeździmy na przeróżne koncerty i dlatego postanowiliśmy wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenia wyjazdowe bardziej praktycznie z pożytkiem dla reszty świata.

Postanowiliśmy zaistnieć na rynku koncertowym oferując możliwość przejazdu wszystkim chętnym jadącym na duże koncerty w kraju i za granicą. Mimo, że skupiamy się głównie na dużych imprezach, nie odmówimy pomocy przy organizacji przejazdu "mniejszego kalibru" gdyż wiemy ile zachodu trzeba by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Dzięki naszej pomocy możesz cieszyć się koncertem wraz z przyjaciółmi i znajomymi. Takie wyjazdy pamięta się później latami, a my dołożymy wszelkich starań żeby było jak "w szwajcarskim zegarku".

Nasze atuty:
- cena o ile jesteś zdecydowaną osobą, pamiętaj nasze ceny idą w górę im bliżej masz do koncertu
- zasiegi, nie boimy się zaoferować przejazdów z całej Polski, jesteśmy na to technicznie przygotowani
- doświadczenie koncertowe czyli jak dojechać i wrócić żeby było dobrze
- wiedza na temat organizacji transportu od małego, lokalnego zasięgu, do dużego z dużą ilością pojazdów
- dobra organizacji pracy i skrupulatność działania

Zapraszamy do wspólnych wyjazdów, oby było jak najwiecej ciekawych koncertów, dających wspomienia na długie lata. Przekonaj się, że jeszcze wiele można zdziałać na plus i sprawdź nasze doświadczenie :)

Jeśli masz ochotę zapytać nas o dodatkowe szczegóły zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.


Staramy się odpowiadać w przeciągu 24h. W natłoku pracy może zdarzyć się nam poślizg. Twój adres mailowy przetwarzamy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi :)

© 2013-2021 by Teamkoncert.pl  | TK Sytem ul.Sołtysika 13, 41-200 Sosnowiec  NIP 6443549260   REGON 383524858